Globe-Trotter — це синонім неперевершеного британського дизайну та виробник розкішних колекцій багажу з 1897-го року. 

Сьогодні всі валізи та аксесуари для подорожей Globe-Trotter виготовляються вручну у місті Хартфордшир, Англія. Кожен екземпляр створюється висококваліфікованими майстрами за оригінальними методами й технологіями, які були запатентовані засновником бренду ще у вікторіанській епосі. 
Валізи Globe-Trotter виробляються з вулканізованого деревного волокна — це робить їх міцними та дуже легкими. Демонструючи еталонну якість продукту, компанія пропонує 2-річну гарантію на кожен зі своїх виробів.

Своїм компаньйоном для знакових подорожей валізи Globe-Trotter обрали такі відомі особистості: Вінстон Черчилль, королева Єлизавета II, Деніел Крейг, Дєвід Бекхем, Анджеліна Джолі, Софія Коппола та Діта фон Тіз. А у 1912-му році Роберт Фолкон Скотт підкорив Південний полюс з багажем Globe-Trotter.

Ексклюзивність виробів компанії не завершується технологією. Кожного року вони представляють нові лімітовані колекції, серед яких відома серія аксесуарів, присвячених Джеймсу Бонду, а також колаборації з такими брендами, як Berluti, Gucci, Paul Smith, Tiffany & Co, Yohji Yamamoto та Alexander McQueen.

Протягом 120 років філософія бренду залишається незмінною: безкомпромісна сумлінність майстерності, найвища якість та винятковий результат. Відкрийте для себе новий рівень досконалості у наступній подорожі з Globe-Trotter!